Přivítejte nové členy herní desktopové rodiny MSI

👤od playzone
📅09.04.2018, 00:25

Společnost MSI představila řadu nových herních desktopů. Inovované procesory dostaly modely Aegis Ti3, Aegis 3, Infinite A, Trident 3, Trident 3 Arctic a Nightblade MI3. S herními monitory zažijete to, co jste ještě nezažili.

 

Gaming Power - síla do každého boje

 

Vývojáři her neustále zvyšují nároky na herní mašiny a my jako praví hráči toužíme po vyšším výkonu. Hráčské požadavky se staly skutečností. Aegis Ti3 s nejnovějším procesorem Intel® 8. generace je vlajkovou lodí desktopové rodiny. Série Trident 3 se vyznačuje působivým designem velikosti konzole.

 

Komponenty pro MSI herní desktopy jsou vybrány a vylepšeny tak, aby zajistily nejlepší výkon a zážitek ze hry. Grafická karta MSI poskytuje vyšší grafický a chladící výkon. Díky inovativnímu průlomu šířky pásma čipové sady zvyšuje MSI gaming storage rychlost přenosu dat M.2 PCI-e SSD až na 7200 MB/s, díky čemu budete první na bojišti.

 

MSI vytvořilo technologii Silent Storm Cooling, aby udržovalo systém chladný a tichý. Individuální chlazení odvádí teplo ze systému pomocí oddělených komor. Hlučné ventilátory nebo přehřátý hardware jsou tak minulostí.

 

Accessibility - skvělá dostupnost


Řada MSI Aegis 3 má stále svůj charakteristický design. Série Nightblade MI3 je známá jako kompaktní sestava, kterou je možné snadno upgradovat. Je skladný a lehký, tudíž ideální parťák na lanky.

 

 

Monitor - skutečný herní zakřivený monitor

 

Společnost MSI rozšiřuje svou sestavu zakřivených herních monitorů o řadu MPG, která byla oceněna CES 2018 Innovation Award. MSI Optix MPG27 je první herní monitor s integrovaným herním systémem SteelSeries GameSense. Je vybaven obnovovací frekvencí 144 Hz a s časem odezvy 1ms VA LED panelu. Pomocí několika RGB zón na přední a zadní straně mohou hráči snadno nastavit efekty v programu SteelSeries Engine, a tak dostávat informace o hře v reálnem čase.

 

 

Experience - mimořádný zážitek

 

Hráči si můžou přizpůsobit modely Aegis Ti3 a Aegis 3 s technologií MSI Mystic Light dle svého gusta. Řada Infinite dává na výběr z kovové bočnice nebo bočního panelu z tvrzeného skla, abyste se mohli podívat na všechny komponenty. Trident 3 s nejnovější technologií Nahimic 3 a Audio Boost Technology ohromí hráče zvukovým zážitkem.

 

Získejte mimořádný herní zážitek s herními stolními počítači a zakřivenými monitory společnosti MSI. Toto je True Gaming, toto je G.A.M.E. UNLIMITED.

Sdílej článek:

    Komentáře