Pyctophobia aktuálně vládne MČR klasifikaci v CS:GO

👤od playzone
📅20.03.2018, 10:18

První dvě turnajové série jsou za námi a to znamená, že jarní část sezóny je ve své polovině. Již brzy se bude hrát o první postupový slot na MČR 2018, tak si pojďme shrnout, jak vypadá aktuální pořadí po proběhlých online turnajích. Offline součásti seriálu MČR byly teprve oznámeny.

 

Celkem jasným lídrem aktuálního pořadí je tým Pyctophobia v čele s Alexem 'wap0' Kľučkou. Ten sice po UNIZA Masters vyměnil část své sestavy, ale ani to mu nezabránilo se účastnit většiny MČR turnajů. Na kontě má Pyctophobia 246 bodů za dvě výhry One Night Standů a také první a druhé místo z finále turnajových sérií. Svůj náskok v sobotu zvýšila takřka na stovku!

 

 

Od druhého místa je pořadí poměrně vyrovnané, pomyslné stříbro si drží hráči ROG SQUAD před Gromatic Esports. Na jejich záda dýchá silný celek Dark Tigers, který ovládl první letošní turnajovou sérii. Ani na dalších pozicích nechybí známé domácí týmy a to v pořadí nemáme ani nově vznikající sestavy Majestic Lions a eSuby, či Team Gravity kvalifikovaný do COOL ligy. Polovina jarní části sezóny je sice za námi, ale bodů rozdáme ještě spousty, vše je tak otevřené.

 

#Jméno týmuBodyPosun
1.{#Slovenská Republika} Pyctophobia246NEW
2.{#Česká Republika} ROG SQUAD150NEW
3.{#Česká Republika} Gromatic Esports134NEW
4.{#Česká Republika} Dark Tigers118NEW
5.{#Slovenská Republika} NineLives84NEW
6.{#Slovenská Republika} NecroRaisers72NEW
7.{#Česká Republika} Team Brute * XPG60NEW
8.{#Česká Republika} Ice Dragons58NEW
9.{#Česká Republika} RTFM52NEW
10.{#Slovenská Republika} Eclot Gaming48NEW
-{#Česká Republika} NeverHunt48NEW

 

Pokud se chcete se svým týmem zapojit do bojů o MČR body, tak již tohle úterý je na programu druhá kvalifikace do jarní COOL ligy, na jeho vítěze čeká odměna v podobě 1000 MČR bodů. Řadový One Night Stand je na programu tradičně v sobotu, konkrétně půjde o druhé pokračování série. Nezapomeňte ani na zahraniční LANky nebo nedávno oznámený Quietus Day!

 

  • 1. COOL liga - 2. kvalifikační turnaj: registrace zde
  • WD MČR One Night Stand #105: registrace zde

Sdílej článek:

    Komentáře