Pyctophobia vyhrává sobotní 102. MČR One Night Stand

👤od playzone
📅06.03.2018, 11:33

Jako každou sobotu se i tu poslední odehrál tradiční MČR One Night Stand turnaj, ve kterém se pravidelně hraje o porci MČR bodů a o účast na finálovém turnaji, kde si týmy mohou zahrát i o krásný prizepool. Na programu byl druhý turnaj z aktuální MČR turnajové série s pořadovým číslem 102. O vítězství se porvalo 52 týmů, mezi kterými nechyběly ani spičky MČR pořadí.

 

V semifinále se nakonec setkali Team Brute s ECLOT a Pyctophobia s Ice Dragons, kteří ve čtvrtfinále porazili ROG Squad. Oba dva zápasy byly velice těsné. V tom prvním nakonec nejtěsnějším možným výsledkem zvítězil Team Brute poměrem 16:14. Podobně na tom byla Pyctophobia, která si s Ice Dragons poradila 16:13 a postoupila do finále. O pomyslnou zlatou medaili se utkaly týmy Brute a Pyctophobia, přičemž úspěšnější byl na Infernu druhý jmenovaný, který si tak připsal největší porci bodů a zajistil tím i postup do finále druhé MČR turnajové série.

 

 1. místo: {#Slovenská Republika} Pyctophobia - 50 MČR bodů
 2. místo: {#Česká Republika} Team Brute XPG - 30 MČR bodů
 3. až 4. místo: {#Slovenská Republika} Eclot Gaming / {#Česká Republika} Ice Dragons - 18 MČR bodů

 

Třetí kvalifikační turnaj se uskuteční opět v sobotu a zúčastnit se může opravdu kdokoliv. Nenechte si ujít postup do finále, přihlásit se do sobotního turnaje můžete tradičně zde.

 

 

V řadovém One Night Standu se bojuje o tyto bodové hodnoty:

 • 1. místo: 50 MČR bodů
 • 2. místo: 30 MČR bodů
 • 3. a 4. místo: 18 MČR bodů (v případě odehrání zápasu o 3. místo se dělí na 20 a 16)
 • 5. až 8. místo: 12 MČR bodů
 • 9. až 16. místo: 6 MČR bodů
  Pozn.: v případě účasti menšího počtu týmů se počet bodů a bodovaných týmů snižuje

 

Na finále turnajové série postoupí nejlepších osm týmů dle získaných bodů v aktuální sérii. V případě bodové shody rozhoduje nejlepší umístění v jednom z turnajů. V případě kompletní shody rozhoduje dřívější nejlepší umístění v sérii; příkladem 8. a 9. tým mají stejně bodů, 8. vyhrál první turnaj, 9. vyhrál druhý turnaj, postupuje 8. tým. Pro sbírání bodů pro finále turnajové série je nutností mít založený MČR tým a vyplněné MČR ID v příslušném turnaji!

 

Na následném finále turnajové série se bude bojovat o tyto odměny:

 • 1. místo: 50 MČR bodů + 5 000 Kč
 • 2. místo: 30 MČR bodů + 2 000 Kč
 • 3. a 4. místo: 18 MČR bodů (v případě odehrání zápasu o 3. místo se dělí na 20 a 16)
 • 5. až 8. místo: 10 MČR bodů

 

Sdílej článek:

  Komentáře