Rozlosování skupin MČR v Counter-Strike: Global Offensive

👤od playzone
📅06.11.2017, 10:46

Desítky týmů dlouhé měsíce bojovaly, aby se probojovaly až do Brna, na další ročník Mistrovství ČR v Counter-Strike: Global Offensive. Povedlo se to však pouhé osmičce týmů, které v pátek 10. listopadu do turnaje vstoupí skupinovou fází. Jejich složení si nyní představíme.

 

Na osm postupujících týmů jsme si krátce poukázali již v předcházejícím článku, nyní je potřeba se posunout o krůček dále. Tentokrát nejde o samotné preview nebo rozhovory, ale podíváme se, jaké skupiny ve finálovém MČR uvidíme. Jen pro doplnění, startujeme hned v pátek o deváté hodině, kdy vypuknou skupiny tzv. GSL formátem a odehrány budou stejným systémem, jako v loňském roce. Čtyři nejlepší celky se poté poperou o prize money a cenné kovy v sobotu a neděli.

 

Skupina A

 
Skupina B

 


Skupina A je složena z organizací, které bojovaly o medaile i v loňském roce, jen ve třech případech jde o kompletně jiné sestavy – například dnešní Majestic Lions vloni byli Universe, stříbrný tým, který podlehl ve finále eXtatus, ECLOT.Hicoria je tehdejší lví smečka a tak dále. To nic nemění na tom, že se domácí jednička míří nejen do této skupiny jako jasný favorit s jediným cílem, nepokazit úvod turnaje a nebýt na pokraji vyřazení jako v loňském roce.

 

Naopak v béčku se díky fenomenálnímu zakončení kvalifikační sezóny představuje jako papírový favorit Dark Tigers, vítěz Quietus Day a MSR 2017, kterému však eSuba nedá nic zadarmo. MARVO eSports tvrdě trénují a dokáží překvapit, totéž můžeme napsat o hráčích Gunrunners.AOC, kteří ještě jako Pyctophobia předvedli zběsilou jízdu na MSR. Opravdu těžká skupina!

 

Rozdělení prize poolu:

 • 1. místo – 60 000 Kč
 • 2. místo – 25 000 Kč
 • 3. - 4. místo – 10 000 Kč

 

Harmonogram turnaje:

 • Pátek 10. listopadu
  9:00 – 1. kolo skupinové fáze (BO1)
  10:30 – 2. kolo skupinové fáze (BO3)
  14:00 – 3. kolo skupinové fáze (BO3)


 • Sobota 11. listopadu
  9:30 – první semifinále (BO3)
  16:30 – druhé semifinále (BO3)


 • Neděle 12. listopadu
  13:30 – finálový zápas Mistrovství ČR v Counter-Strike: Global Offensive

 

Sdílej článek:

  Komentáře