Shrnutí a záznam finále druhé LoL turnajové série

👤od playzone
📅14.03.2018, 17:31

Kontroverzním se stalo poslední turnajové finále. V něm sice přesvědčivě zvítězil celek Escape Gaming, ale z cen se tento tým radovat nemůže. Proč byl nakonec tento celek ještě potrestán?

 

Na streamu jsme nakonec viděli čtyři hry. V těch se předvedl celek Majestic Lions. Zejména pak midař Random byl hlavním tahounem svého týmu a s šampiony Swain a Ryze naprosto dominoval celou hru. Nezahanbil ale ani toplaner ML v tomto turnaji, robocop. Do semifinále se poněkud nečekaně nedostal tým s nejvíce body, Dark Tigers. Ten totiž hned v prvním kole padl proti New Justice Gaming.

 

Z druhé strany pavouka se do finále dostal tým Escape Gaming, který také finále vyhrál 2:0. Nelze upřít, že tým Escape Gaming předvedl skvělý výkon jak proti Dunno boys, tak proti ALL STARS. Ve finále na streamu předvedl skvělý výkon marksman týmu Escape Gaming, který se svou Tristanou (11/1/3) a Ezrealem (18/2/1) byl jasně hlavním carry hráčem svého týmu.

 

Jak brzy potvrdil i sám kapitán týmu, oným marksmanem nebyl danyy1. Na jeho účtu totiž v turnaji hrál Matyáš "Carzzy" Orság (současný marksman Mysterious Monkeys). Z důvodu nedodržení pravidla 4+1 (nejméně 4 hráči týmu musí být na soupisce z MČR slotu) byl tým Escape Gaming diskvalifikován, body ani ceny neobdrží a kapitán týmu, Shiyo dostal měsíční ban na turnaje na PLAYzone. 

 

Porušené pravidlo:Týmy smí odehrát zápasy pouze s hráči uvedenými v soupisce u turnaje na slotu týmu v MČR klasifikaci. K dispozici má tým tolik přestupů, kolik jim umožňuje systém Mistrovství České republiky. Je povinností všech kapitánů, aby před startem zápasů zkontrolovali soupisku svého týmu a soupeře, zda-li vše souhlasí.  Je možné povolit jednoho hosta (4 + 1), ovšem pouze po konzultaci s adminem. Kapitán má povinnost zkontrolovat správnost soupisky, na pozdější protesty nebude brán zřetel.

 

Finální pořadí finále HAL3000 MČR turnajové série:


 1. místo: {#Česká Republika} Escape Gaming 
 2. místo: {#Česká Republika} Majestic Lions - 2 000 Kč + 65 MČR bodů
 3. místo: {#Česká Republika} Egrill Toplane - 45 MČR bodů
 4. místo: {#Česká Republika} New Justice Gaming - 35 MČR bodů

Díky nespočtu povedených akcí se stejně jako naposledy můžete těšit na sestřih toho nejlepšího! Prozatím si alespoň záznam finálové série můžete pustit na tomto videu.

 

Sdílej článek:

    Komentáře