Společnost WD se stává hlavním partnerem MČR a odhaluje novou produktovou radu

👤od playzone
📅24.09.2019, 15:00

Společnost Western Digital se svojí produktovou řadou WD_Black, která je určena hráčům počítačových her, se oficiálně stává hlavním partnerem nadcházejícího Vodafone Mistrovství České republiky v počítačových hrách. Produktová řada WD_Black pomáhá hráčům počítačových her hrát stále lépe a bez omezení v ukládacích kapacitách svých herních zařízení. Disky WD_Black SSD pak zvyšují rychlost načítání i ukládání her. Hráči se tak mohou rychle vrátit k tomu, co opravdu milují: Vítězit!


Pětice nových externích disků (HDD i SSD) patří do produktové řady WD_Black a je vytvořena na míru herním konzolím i herním počítačům a optimalizuje ukládací kapacitu, přenositelnost dat i samotných her a zvyšuje jejich dostupnost. Nové externí disky WD_Black zajistí větší radost z hraní počítačových her a umožní zachytit a uložit více vítězných scén a her bez nutnosti být omezován ukládací kapacitou herních zařízení. Mezi novinkami se jako první v odvětví u herního disku představí rychlé rozhraní SuperSpeed USB (20 Gb/s), USB 3.2 gen 2x2.


Nové externí disky rozšiřují nabídku produktové řady WD_Black, kde dominuje, dnes již legendární a v hráčské komunitě oblíbený interní disk SSD WD_Black SN750 NVMe, který se dodává ve dvou provedeních, s integrovaným chladičem a bez něj. Více informací naleznete zde.


Sdílej článek:

    Komentáře