Společnost WD se stává partnerem MČR 2018

👤od playzone
📅03.04.2018, 15:58

Sezóna sběru bodů na letošní Mistrovství České republiky v počítačových i mobilních hrách je v plném proudu a my pro vás máme první novinky týkající se samotného MČR. Je nám ctí oznámit hlavního partnera letošního klání top domácích hráčů. Je jím společnost Western Digital.

 

Nejlepší hráči počítačových her se potkají na Mistrovství ČR a WD u toho nebude chybět! Mistrovství ČR v počítačových hrách patří bezesporu mezi nejvýznamnější akce v dnešním digitálním světě. Důkazem je obrovský zájem hráčů, týmů i fanoušků. Hráči, kteří chtějí ukázat to nejlepší ze svých dovedností, samozřejmě potřebují i spolehlivé technické vybavení.

 

Pokud máte ve hře na své straně spojence v podobě disků WD SSD, jste na cestě, která vede k vítězství. Je přirozené, že značka WD bude u toho, když se potkají nejlepší hráči počítačových her a změří své síly. Rychlost bude hrát hlavní roli. Disky se značkou WD zkracují dobu nutnou pro načítání a umožní vám zapojit se rychle do hry. Před soupeři získáte náskok. SSD disky WD jsou optimalizované pro multitasking a umožňují tak spouštět i ty nejnáročnější aplikace souběžně. Široká nabídka produktů WD umožní vyladit herní sestavu podle konkrétních potřeb. Pokud jde o výkon, SSD disky WD dosahují přenosových rychlostí až 560 MB/s v případě SATA disků a dokonce 2 050 MB/s u disků PCIe. Pod značkou WD najdete celou řadu produktů pro ukládání, zálohování a sdílení dat: Od interních disků SSD přes pevné disky HDD, externí disky i síťová řešení NAS.

 

 

O společnosti WD

 

Western Digital je různorodá globální společnost stavící na silných hodnotách, se zanícením pro inovace a se záměrem udávat směr transformace dat. Klíčovým prvkem jejich podnikání je vytváření prostředí, ve kterém se jejich zaměstnanci mohou rozvíjet a prosperovat. Kvalitní produkty, výjimečný zákaznický servis a přední řešení, jsou výsledkem podnikové kultury založené na inkluzivitě, nadčasovém přemýšlení a odvaze hledat nové možnosti využití dat.

 

Sdílej článek:

    Komentáře