Partneři

 

GENERÁLNÍ PARTNER

 Přední domácí výrobce počítačových sestav HAL3000 již několikátým rokem představuje oficiální sestavy Mistrovství ČR v počítačových hrách ve třech cenových relacích. Naše stroje zakoupíš na HAL3000.cz.
 Svoji premiéru mezi partnery v roce 2018 zažívá společnost Lenovo se svojí řadou herních notebooků Lenovo Legion. Tyto stroje jsou dokonalou kombinací přenosnosti a výkon a jejich dechberoucí moderní design s nejnovějšími funkcemi vám zaručí jen ten nejvyšší výkon.
 Alza.cz patří k největším tuzemským online obchodníkům už několik let a vyniká bezkonkurenční velikostí svého sortimentu, spolehlivostí, dostupností i responsibilitou. Nabízí také mnoho věcí od hráčů pro hráče, exkluzivity ze světa gamingu i konzolových titulů v limitovaných edicích.

 

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 Oficiální grafické karty MČR 2017 jsou pro stroje všeho druhu to pravé ořechové. Ať už sáhnete po NVIDIA nebo AMD, při volbě MSI nezvolíte špatně. Totéž platí o oficiálních základních deskách MČR 2018.
 Pravý hráč se neobejde bez herního monitoru s nejlepšími vlastnostmi, díky kterým bude mít výhodu nad svými soupeři. Přesně tohle poskytují oficiální herní monitory MČR 2018 AOC AGON, jako jsou nejnovější modely AG241QX a AG251FZ.
 

Žádný počítač by nefungoval bez pořádného pevného disku. A když už pevný disk, tak jedině SSD. Ideální kompromis nabízí WD se svým modelem WD Black NVMe, který je oficiálním SSD diskem MČR 2018, protože posune výkon vašeho stroje na nový level.

 V letošním roce jsme se v rámci partnerství mezi výrobci periferií uchýlili k dvojici značek, kterými jsou společnosti E-BLUE a MARVO. Kombinací jejich unikátních produktových řad jsme vytvořili oficiální mistrovskou sérii přímo pro hráče!