Partneři

MČR

 

 

 

 

Mobilní operátor Vodafone není ve světě her a esportu žádným nováčkem, v minulosti podporoval i bratrskou akci MČR v mobilních hrách. Jde tedy o progresivního partnera se stejnou vizí a jako strategický partner největší herní akce roku nám jistě pomůže posouvat úroveň domácí scény opět nahoru! #jetovtobě

     
     
 

Tradiční výrobce počítačů HAL3000 každoročně představuje oficiální herní sestavy Mistrovství ČR v počítačových hrách s pečlivě odladěnou konfigurací a exkluzivním vzhledem. Všechny naše stroje najdeš na HAL3000.cz a koupíš u více než 50 prodejců z celé ČR. Hraj jako vítěz!
 

     
     
 

Sázky na esportové zápasy jsou pro starší 18 let v dnešní době již naprosto běžnou věcí. V letošním roce jsme tak spojili síly s Fortunou, jejíž každodenní nabídka příležitostí je tím nejlepším, co na domácím trhu najdete. Nyní také s možností bonusu 700 Kč zdarma!

 

     
     
 

Pro Hyundai jsou čistá mobilita, inovace a moderní technologie velice důležitou součástí DNA, a proto také vstupuje do esportu. Jde o vůbec první automobilku na domácí scény, která se navíc stává generální partnerem nadcházejícího MČR v PC hrách.

     
     
 

Alza.cz patří k největším tuzemským online obchodníkům už několik let a vyniká bezkonkurenční velikostí svého sortimentu, spolehlivostí, dostupností i responsibilitou. Nabízí také mnoho věcí od hráčů pro hráče, exkluzivity ze světa gamingu i konzolových titulů v limitovaných edicích.
 

     
     
 

První český výrobce energetických nápojů podporuje domácí esport a od loňského roku se SEMTEX zapojil i do mistrovského dění. Nápoje s maximálním povoleným množstvím povzbuzujících látek dodají potřebnou dávku výbušné energie každému hráči v jakýkoliv moment.
 

     
     
 

Základem každé herní mašiny jsou pořádné základní desky a grafické karty. Právě za tímhle účelem jsme se spojili se společností GIGABYTE a jejím brandem AORUS, který přináší například skvělou kombinaci desky Z390 s kartou RTX2080.

     
     

 

 


V letošním roce jsme se stejně jako vloni v rámci partnerství s výrobci periferií uchýlili ke dvojici značek, kterými jsou společnosti E-BLUE a MARVO. Kombinací jejich unikátních produktových řad jsme vytvořili oficiální mistrovskou sérii přímo pro hráče!

 

     
     
  Žádný stroj se neobejde bez pořádného disku, a tak jsme opět spojili síly se společností WD, která odhaluje novou produktovou řadu. Disky WD_BLACK zvyšují rychlost načítání i ukládání her, a hráči se tak mohou rychle vrátit k tomu, co opravdu milují: Vítězit!
     
     
  Pravý hráč se neobejde bez pořádného herního monitoru s nejlepšími vlastnostmi, díky kterým bude mít výhodu nad svými soupeři. Buď o krok napřed s oficiálními herními monitory mistrů, špičkovými modely AOC AGON s označením AG241QX a AG251FZ.