Partneři

 

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

 Přední domácí výrobce počítačových sestav HAL3000 již několikátým rokem představuje oficiální sestavy Mistrovství ČR v počítačových hrách ve třech cenových relacích. Naše stroje zakoupíš na eshopu CZC.cz.
 Nadnárodní společnost Dell se zaměřuje na celou řadu odvětví ve světě elektroniky, mezi které se řadí také notebooky. V dnešní době pokročilých technologií jsou notebooky využívány nejen jako pracovní nástroj či na krácení času na cestách, ale také pro hraní her na plné pecky.
 Mountain Dew je produktem nadnárodní společnosti PepsiCo, která se již po dlouhá desetiletí zabývá výrobou a prodejem nápojů a potravin. Právě nápoj Mountain Dew, tradičně prodávaný v příznačném žluto-zeleném obalu, nabývá od svého vstupu na český trh v první polovině roku 2014 značné popularity a nyní by rád zacílil i na komunitu domácích gamerů.

 

 

ONLINE PARTNER

 Ryze český internetový obchod s počítači a elektronikou. V sortimentu máme přes 40 000 druhů produktů od notebooků přes mobilní telefony až po IT speciality. Díky vlastním skladům a pobočkám po celé České republice jsme schopni zboží dodávat ještě ve stejný či následující den od objednání.

 

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 Oficiální grafické karty MČR 2017 jsou pro stroje všeho druhu to pravé ořechové. Ať už sáhnete po NVIDIA nebo AMD, při volbě MSI nezvolíte špatně. Totéž platí o oficiálních základních deskách MČR 2017.
 Pravý hráč se neobejde bez herního monitoru s nejlepšími vlastnostmi, díky kterým bude mít výhodu nad svými soupeři. Přesně tohle poskytují oficiální herní monitory MČR 2017 AOC AGON, jako jsou nejnovější modely AG241QX a AG251FZ.
 Žádný počítač by nefungoval bez pořádného pevného disku. A když už pevný disk, tak přece SSD. Ideální kompromis nabízí WD se svými modely BLACK, disk s kapacitou 256 GB je oficiálním SSD diskem MČR 2017.

  
 Logitech vyvíjí produkty, které mají své nezaměnitelné místo v životech lidí. V našem případě hráčů, protože Logitech se svým brandem Logitech G podporuje aktivity ve světě elektronického sportu již dlouhé roky.