Partneři

 

 

Tradiční výrobce počítačů HAL3000 každoročně představuje oficiální herní sestavy Mistrovství ČR v počítačových hrách s pečlivě odladěnou konfigurací a exkluzivním vzhledem. Všechny naše stroje najdeš na HAL3000.cz a koupíš u více než 50 prodejců z celé ČR. Hraj jako vítěz!

     
 

Sázky na esportové zápasy jsou pro starší 18 let v dnešní době již naprosto běžnou věcí. V letošním roce jsme tak spojili síly s Fortunou, jejíž každodenní nabídka příležitostí je tím nejlepším, co na domácím trhu najdete. Nyní také s možností bonusu 700 Kč zdarma!


     
 

První český výrobce energetických nápojů podporuje domácí esport a od loňského roku se SEMTEX zapojil i do mistrovského dění. Nápoje s maximálním povoleným množstvím povzbuzujících látek dodají potřebnou dávku výbušné energie každému hráči v jakýkoliv moment.

     
 


Pravý hráč se neobejde bez pořádného herního monitoru s nejlepšími vlastnostmi, díky kterým bude mít výhodu nad svými soupeři. Buď o krok napřed s oficiálními herními monitory mistrů, špičkovými modely AOC AGON s označením AG241QX a AG251FZ.