Partneři

 

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

 

Tradiční výrobce počítačů HAL3000 každoročně představuje oficiální herní sestavy Mistrovství ČR v počítačových hrách s pečlivě odladěnou konfigurací a exkluzivním vzhledem. Všechny naše stroje najdeš na HAL3000.cz a koupíš u více než 50 prodejců z celé ČR. Hraj jako vítěz!

 

 

Svoji premiéru mezi partnery v roce 2018 zažívá společnost Lenovo se svojí řadou herních notebooků Lenovo Legion. Tyto stroje jsou dokonalou kombinací přenosnosti a výkon a jejich dechberoucí moderní design s nejnovějšími funkcemi vám zaručí jen ten nejvyšší výkon.

 

 

Alza.cz patří k největším tuzemským online obchodníkům už několik let a vyniká bezkonkurenční velikostí svého sortimentu, spolehlivostí, dostupností i responsibilitou. Nabízí také mnoho věcí od hráčů pro hráče, exkluzivity ze světa gamingu i konzolových titulů v limitovaných edicích.


 

První český výrobce energetických nápojů podporuje domácí esport a letos se SEMTEX zapojil i do mistrovského dění. Nápoje s maximálním povoleným množstvím povzbuzujících látek dodají potřebnou dávku výbušné energie každému hráči v jakýkoliv moment.


 

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

Oficiální grafické karty MČR 2018 jsou pro stroje všeho druhu to pravé ořechové. Ať už sáhnete po NVIDIA nebo AMD, při volbě MSI nezvolíte špatně. Totéž platí o oficiálních základních deskách MČR 2018.


 

Pravý hráč se neobejde bez herního monitoru s nejlepšími vlastnostmi, díky kterým bude mít výhodu nad svými soupeři. Přesně tohle poskytují oficiální herní monitory MČR 2018 AOC AGON, jako jsou nejnovější modely AG241QX a AG251FZ.

 

 

Žádný počítač by nefungoval bez pořádného pevného disku. A když už pevný disk, tak jedině SSD. Ideální kompromis nabízí WD se svým modelem WD Black NVMe, který je oficiálním SSD diskem MČR 2018, protože posune výkon vašeho stroje na nový level.


 


V letošním roce jsme se v rámci partnerství mezi výrobci periferií uchýlili k dvojici značek, kterými jsou společnosti E-BLUE a MARVO. Kombinací jejich unikátních produktových řad jsme vytvořili oficiální mistrovskou sérii přímo pro hráče!


 

 

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

Časopis SCORE vychází již od roku 1994 a za neskutečných 24 let dokázal probudit lásku k gamingu u nejedné generace hráčů. Větší jméno mezi tištěnými herními zpravodaji zkrátka nenajdete a minimálně jednou jej četl naprosto každý hráč.


 

Pod název Prima COOL spadá mimo televizního kanálu také webový magazín s esportovou tématikou. COOL Esport organizuje nejznámější domácí CS:GO ligu a progaming letos dostal i do samotné televize. Esport a Prima COOL jdou zkrátka dohromady.


 

iSport.cz je přední sportovní web českého internetu, který tvoří odborný 70členný tým. Své fundované komentáře, bleskové zpravodajství nebo on-line přenosy začal přenášet z tradičních sportovních odvětví i do esportu, na MČR 2018 tak nemůže chybět.


 

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

Internetový magazín CDR.cz vznikl již v roce 1998, kdy se proslavil působením v oblasti vypalování dat za jeho největší éry. Postupem času zaměření magazínu postupně přesáhlo i do dalších IT sfér, a nyní nabízí každodenní zprávy i z oblasti videoher.

 

CzechGamer působí na domácí herní scéně dlouhých 14 let a svůj web zákládá na nezávislosti veškerých informací. Jestli se chcete dozvědět více ze světa videoher, deskových her nebo herního merchandise neváhejte, a navštivte stránky czechgamer.com.


 

Online magazín oTechnice se zabývá zpravodajstvím ze světa moderních technologií a především novinek na trhu. Informace přináší o větších hardwarových mazlících, mobilních zařízeních a nechybí ani reportáže nebo novinky a testy nejnovějších vychytávek.


 

Internetový portál Vengo je největším katalogem produktů v celé České republice na kterém si každý najde to své, od jehly až po lyže. Díky tomuto webu už nemusíte projíždět eshop za eshopem, tady najdete všechno na jednom místě.


 

Vydavatelství 24net má ve svém portfoliu mobilenet.cz, který dělá radost zejména fanouškům mobilních telefonů už od roku 2005 a v současnosti se jedná bez pochyby o jeden z největších technologických serverů na českém i slovenském internetu.


 

CentrumHer je nezávislý herní online magazín, který se už několik let zaměřuje na největší novinky ze světa herního průmyslu. Na webu najdete informace o hrách, recenze, trailery, nebo reportáže z největších herních výstav jako GamesCom nebo E3.


 

SECTOR.sk patří mezi největší slovenské zpravodajské servery. Na webu naleznete novinky ze světa her a technologií, informace o nových hrách, všelijaké recenze, tématické články, souteže, videa a také stálou komunitu pro všechny herní platformy.