Partneři

 

GENERÁLNÍ PARTNER

 Přední domácí výrobce počítačových sestav HAL3000 již několikátým rokem představuje oficiální sestavy Mistrovství ČR v počítačových hrách ve třech cenových relacích. Naše stroje zakoupíš na eshopu CZC.cz.

 

 

ONLINE PARTNER

 Ryze český internetový obchod s počítači a elektronikou. V sortimentu máme přes 40 000 druhů produktů od notebooků přes mobilní telefony až po IT speciality. Díky vlastním skladům a pobočkám po celé České republice jsme schopni zboží dodávat ještě ve stejný či následující den od objednání.

 

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 Oficiální grafické karty MČR 2017 jsou pro stroje všeho druhu to pravé ořechové. Ať už sáhnete po NVIDIA nebo AMD, při volbě MSI nezvolíte špatně. Totéž platí o oficiálních základních deskách MČR 2017.
 Pravý hráč se neobejde bez herního monitoru s nejlepšími vlastnostmi, díky kterým bude mít výhodu nad svými soupeři. Přesně tohle poskytují oficiální herní monitory MČR 2017 AOC AGON, jako jsou nejnovější modely AG241QX a AG251FZ.
 Žádný počítač by nefungoval bez pořádného pevného disku. A když už pevný disk, tak přece SSD. Ideální kompromis nabízí WD se svými modely BLACK, disk s kapacitou 256 GB je oficiálním SSD diskem MČR 2017.