V rámci MČR spouštíme novou páteční XPG sérii

👤od playzone
📅26.03.2018, 21:19

Jarní část sezóny se pomalu blíží ke svému vyvrcholení a při absenci offline akcí vám díky partnerovi XPG přinášíme bonusovou turnajovou sérii v rámci seriálu MČR 2018 v CS:GO. Sobotní One Night Standy v ohrožení nebudou, naopak tato série přinese další možnosti získat body a probojovat se mezi elitní osmičkou. To vše díky tomu, že hracím dnem bude netradičně pátek!

 

Start je naplánován již na tento pátek a spolu s dalšími dvěmi proběhnou všechny tři součásti XPG MČR turnajové série, odkud po vzoru One Night Stand sérií postoupí do finále osmička nejlepších týmů. Páteční kvalifikace nahradí klasické Nightcupy, ale nic se nemění na tom, že se do boje může zapojit naprosto každý a porvat se o svoji šanci na postup do finále o 7 000 Kč.

 

XPG MČR série se skládá z těchto turnajů:

30. března 19:00XPG MČR série – kvalifikace #1
6. dubna 19:00XPG MČR série – kvalifikace #2
13. dubna 19:00XPG MČR série – kvalifikace #3

 

 

Hlavním partnerem této série je společnost ADATA a její herní značka XPG, která je populární zejména díky operačním pamětím pro stolní počítače. Tyto paměti jsou perfektní pro DIY nadšence, hráče a všechny, co rádi upravují výkon svého počítače. V různých kapacitách a frekvencích nabízejí programovatelné RGB osvětlení, chladič z hliníkové slitiny a podporu technologií ASUS Aura Sync a Intel XMP 2.0. Na herní scénu se mimo podpory organizace Team Brute snaží XPG prorazit také díky kombu sluchátek EMIX H30 se zesilovačem SOLOX F30, které přinese každému hráči 7.1kanálové prostorové audio. Přepínejte mezi přednastavenými zvukovými režimy a pociťte ten nejlepší komfort sluchátek s prodyšnými polštářky.

 

 

V řadovém XPG MČR turnaji se bojuje o tyto bodové hodnoty:

 • 1. místo: 50 MČR bodů
 • 2. místo: 30 MČR bodů
 • 3. a 4. místo: 18 MČR bodů (v případě odehrání zápasu o 3. místo se dělí na 20 a 16)
 • 5. až 8. místo: 12 MČR bodů
 • 9. až 16. místo: 6 MČR bodů

  Pozn.: v případě účasti menšího počtu týmů se počet bodů a bodovaných týmů snižuje

 

Na finále turnajové série postoupí nejlepších osm týmů dle získaných bodů v aktuální sérii. V případě bodové shody rozhoduje nejlepší umístění v jednom z turnajů. V případě kompletní shody rozhoduje dřívější nejlepší umístění v sérii; příkladem 8. a 9. tým mají stejně bodů, 8. vyhrál první turnaj, 9. vyhrál druhý turnaj, postupuje 8. tým. Pro sbírání bodů pro finále turnajové série je nutností mít založený MČR tým a vyplněné MČR ID v příslušném turnaji!

 

Na následném finále turnajové série se bude bojovat o tyto odměny:

 • 1. místo: 50 MČR bodů + 5 000 Kč
 • 2. místo: 30 MČR bodů + 2 000 Kč
 • 3. a 4. místo: 18 MČR bodů (v případě odehrání zápasu o 3. místo se dělí na 20 a 16)
 • 5. až 8. místo: 10 MČR bodů

Sdílej článek:

  Komentáře