Včerejší One Night Stand určil postupující do finále

👤od playzone
📅11.03.2018, 20:59

Jako každou sobotu se i tu poslední odehrál tradiční MČR One Night Stand turnaj, ve kterém se pravidelně hraje o porci MČR bodů a o účast na finálovém turnaji, kde si týmy mohou zahrát i o krásný prize pool. Včera čekal na týmy 3. turnaj ze série, díky čemuž se uzavřel seznam týmů pro měsíční finále.

 

Do 3. turnaje se přihlásilo rovnou 63 týmů, mezi nimiž jsme viděli jak stálice, které se účatnily i předešlých dvou turnajů, tak i množství nováčků. Do semifinále se nakonec podařilo postoupit celkům Seriva, Ice Dragons, Pyctophobia a NecroRaisers, za zmínku stojí ale i například čtvrtfinálový zápas mezi Seriva a RTFM, který se rozhodl až po 3. prodloužení, nebo překvapivá porážka ROG Squad v 2. kole.  

 

V prvním semifinále na sebe narazily týmy Seriva a Ice Dragons. Byli jsme svědky velmi vyrovnaného zápasu, po kterém se po vítězství 16:13 radoval z postupu do finále tým Ice Dragons. Podobně vyrovnaný zápas jsme viděli i mezi celky Pyctophobia a NecroRaisers, ve kterém byl úspěšnější celek NR po výhře 16:11. Stejně tak bylo vyrovnané finále, které ovládl tým NecroRaisers, ten tak bere nejvíce MČR bodů na své konto.

 

 1. místo: {#Slovenská Republika} NecroRaisers - 50 MČR bodů
 2. místo: {#Česká Republika} Ice Dragons - 30 MČR bodů
 3. - 4. místo: {#Slovenská Republika} SERIVA{#Slovenská Republika} Pyctophobia - 18 MČR bodů

 

Příští týden nás čeká finále této turnajové série, ve kterém uvidíme 8 kvalifikovaných celků. Celé finále navíc bude komentované oblíbeným moderátorem Ivanem "Dev1" Larazovem, je se tedy na co těšit.

 

 

Na finále turnajové série postoupí nejlepších osm týmů dle získaných bodů v aktuální sérii. V případě bodové shody rozhoduje nejlepší umístění v jednom z turnajů. V případě kompletní shody rozhoduje dřívější nejlepší umístění v sérii; příkladem 8. a 9. tým mají stejně bodů, 8. vyhrál první turnaj, 9. vyhrál druhý turnaj, postupuje 8. tým. Pro sbírání bodů pro finále turnajové série je nutností mít založený MČR tým a vyplněné MČR ID v příslušném turnaji!

 

Na následném finále turnajové série se bude bojovat o tyto odměny:

  • 1. místo: 50 MČR bodů + 5 000 Kč
  • 2. místo: 30 MČR bodů + 2 000 Kč
  • 3. a 4. místo: 18 MČR bodů (v případě odehrání zápasu o 3. místo se dělí na 20 a 16)
  • 5. až 8. místo: 10 MČR bodů

Sdílej článek:

    Komentáře