Ve 344. MČR Nightcupu vítězí Dark Tigers

👤od playzone
📅06.03.2018, 18:12

V rámci kvalifikace na finále druhé turnajové série se odehrál další PLAYzone MČR Nightcup. Rozdávalo se celkem 340 MČR bodů a velká porce RP. Celkovým vítězem se stal tým Dark Tigers, který byl jediným týmem z Hitpoint Masters v tomto turnaji a výhrou tak potvrdil roli favorita.

 

Pravidelného turnaje se tentokrát zúčastnilo 44 českých a slovenských týmů. Až do finále se dostal další z klasických účastníků tohoto turnaje, tým ALL STARS. Ten se tak výrazně přiblížil účasti v dalším finále turnajové série. Překonal jej pouze zmiňovaný celek Dark Tigers, který postupně porazil týmy jako OnlineVision nebo Majsner, dalšího z účastníků posledního finále série.

 

 1. místo: {#Česká Republika} Dark Tigers - 100 MČR bodů + 1600 RP
 2. místo: {#Česká Republika} ALL STARS - 60 MČR bodů + 1200 RP
 3. místo: {#Česká Republika} Escape Gaming - 45 MČR bodů + 800 RP
 4. místo: {#Česká Republika} Team Macro - 35 MČR bodů + 400 RP

 

Třetí a poslední kvalifikační turnaj se uskuteční opět v sobotu a zúčastnit se může opravdu kdokoliv. Nenechte si ujít postup do finále, přihlásit se do sobotního turnaje můžete tradičně zde.

 

 

Na finále turnajové série postoupí nejlepších osm týmů dle získaných bodů v aktuální sérii. V případě bodové shody rozhoduje nejlepší umístění v jednom z turnajů. V případě kompletní shody rozhoduje dřívější nejlepší umístění v sérii; příkladem 8. a 9. tým mají stejně bodů, 8. vyhrál první turnaj, 9. vyhrál druhý turnaj, postupuje 8. tým. Pro sbírání bodů pro finále turnajové série je nutností mít založený MČR tým a vyplněné MČR ID v příslušném turnaji!

 

Na následném finále turnajové série se bude bojovat o tyto odměny:


  • 1. místo: 100 MČR bodů + 5 000 Kč
  • 2. místo: 65 MČR bodů + 2 000 Kč
  • 3. místo: 45 MČR bodů
  • 4. místo: 35 MČR bodů 
  • 5. až 8. místo: 20 MČR bodů

Sdílej článek:

    Komentáře