Vstupenky na Vodafone MČR 2019 jsou oficiálně v prodeji

👤od playzone
📅01.07.2019, 16:19

Je to už nějaký ten pátek, co jsme oznámili MČR sezónu 2019. V ní mohou letos bojovat hráči CS:GO a PUBG a díky systému kvalifikací, který sestává primárně z pravidelných open cupů, se na Vodafone Mistrovství ČR v PC hrách může podívat opravdu každý. K tomu, abyste si MČR užili, na něm ale nutně nemusíte hrát, na akci se totiž můžete podívat i jako divák. Své místo v pavilonu B BVV si můžete pojistit již nyní, venku jsou totiž konečně vstupenky.


Do prodeje jsme je vypustili ve více variantách, vedle klasického vstupu, který svým držitelům zkrátka zajistí přístup na Brněnské výstaviště, lze zvolit také možnost Premium, díky níž na vás bude čekat přednostní přístup k baru, jisté místo u stage, vychlazený Semtex, časopis Score, jeden vstup do tomboly a exkluzivní visačka s klíčenkou na krk. Prémiový vstup je navíc na rozdíl od toho klasického v prodeji jak v jednodenní, tak třídenní variantě. Všechny tyto bonusy budou pak čekat také na držitele VIP lupenů, kteří navíc obdrží unikátní MČR powerbanku a termohrnek a kupón na 10% slevu PLAYzone shop. Tento typ vstupenek je limitován na 200 kusů, při jejich nákupu byste si tedy měli pospíšit.


Jestli jste ale opravdoví fajnšmekeři a nestačí vám ani VIP vstup, nezklameme ani vás. Do oběhu jsme totiž vypustili také 15 Super VIP lístků, u nichž na vás mimo všech VIP bonusů bude čekat také ubytování přímo u výstaviště v hotelu Holiday Inn, společná večere s influencerem a jídlo v catering zóně pavilonu B. Držitelé Super VIP vstupů budou navíc moci nakouknout do backstage a zjistit tak, jak vlastně probíhá organizace největší herní akce na domácí scéně. Možností, kterak si Vodafone MČR v PC hrach užít, je tedy nespočet a věříme, že si z nich vybere opravdu každý. Lístky si můžete zakoupit na oficiálním webu eventu.


Připomenout si loňský ročník a jeho atmosféru můžete tímto oficiálním aftermovie:Sdílej článek:

    Komentáře