Změna: První postupující na MČR v PC hrách poznáme v květnu

👤od playzone
📅12.04.2018, 12:13

Pro letošní sezónu jsme oznámili zbrusu nový kvalifikační systém a spolu s ním i rozšíření finálového turnaje z 8 na 10 týmů. Jeho termín jsme již také oznámili, MČR 2018 se odehraje opět v Brně o víkendu 9. až 11. listopadu. Jarní cyklus v CS:GO i League of Legends nám běží již více než dva měsíce, a tak nastává správný čas odhalit informace o Jarní sklizni, která určí první postupující tým v obou podporovaných titulech počítačového mistrovství.

 

Tuto sobotu se rozběhlo dění ve čtvrté turnajové sérii CSkových One Night Standů i LoLkových  Nightcupů. Začátkem nového ročníku jsme při vysvětlování nového systému (CS:GO, LoL) oznámili, že součástí jarního cyklu budou právě čtyři série. Rozjezd letošní sezóny byl pomalejšího ražení, v prvních měsících letošní sezóny se neobjevily žádné offline akce, které by větší měrou ovlivnily pořadí a určily ty nejlepší z nejlepších, a taková 1. COOL liga také teprve odstartovala. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli rozšířit jarní část sezóny o další sobotní sérii, poslední One Night Stand v CS:GO a Nightcup v LoL zařazený do bodování Jarní sklizně se odehraje 12. května, po kterém bude ještě následovat tradiční finále, v tomto případě již páté série v rámci MČR 2018.

 

Letní část letošní sezóny bude opravdu nabitá, ale ještě před ní se dozvíme prvního postupujícího na Mistrovství ČR v Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. Historicky první počítačové sklizně budou na programu o víkendu 19. a 20. května – v sobotu CS:GO, v neděli LoLko. Na tyto sklizně postoupí osm nejlepších týmů dosavadního bodování, na jehož aktuálním čele jsou týmy Pyctophobia a Dark Tigers. Tenhle turnaj proběhne v online prostředí, avšak fanoušci obou her se mohou těšit na plnohodnotný celodenní přenos se vší parádou.

 

Sdílej článek:

    Komentáře